Menu
  • o galerii slider 0
  • o galerii slider 1
  • o galerii slider 2
  • o galerii slider 3
  • o galerii slider 4

 

Vážení přátelé a milovníci umění,

dovolte, abychom Vám s radostí představili výstavní a prodejní galerii sídlící v centru Prahy.
Galerie 22 nabízí zejména, i když nejen, originální Art Deco design nábytek, ale také dobové interiérové doplňky. Během své 15-ti leté existence se Galerie 22 vyprofilovala v unikátní projekt, který se originalitou a stabilně vysokou úrovní řadí mezi nejprestižnější galerie v České republice.
Množství nabízeného starožitného nábytku v prvotřídním stavu, rozsah a bezkonkurenční kvalita služeb, včetně vysoce ceněné restaurátorské a čalounické dílny, činí galerii vskutku výjimečnou.

Umění a Starožitnosti
prodej zrestaurovaného kvalitního starožitného nábytku, lustrů, lamp, hodin a ostatních doplňků především z žádaných historických slohů Artdeco, Funkcionalismus, Empír a Biedermeier.

Restaurátorská dílna
zaměřena především na restaurování nábytku, a to jak tradiční metodou povrchové úpravy, šelaková politury a vosky, tak i stříkanými a leštěnými moderními laky, dosahujících až 100% lesku při maximální možné kvalitě.

Čalounická dílna
renovace původního čalounění i výroba nového polstrování a prodej tematických potahových látek a tkanin zaručené kvality až po luxusní provedení.

Zakázková výroba
především slohového nábytku, a to od věrohodných replik, až po individuálně řešené kopie. Stejně tak dveří, obkladů a dalších atypických prvků interiérů.

O nás
možnost zapůjčení nábytků nejen pro potřeby filmu, briefingů apod., ale i před samotným nákupem do Vašeho interiéru.

Export a dodání kamkoliv do běžně dostupných destinací včetně letecké a námořní přepravy.

Výstavy
Pořádání tematických výstav výtvarného a užitého umění.

 

hr line