Menu
  • o galerii slider 0
  • o galerii slider 1
  • o galerii slider 2
  • o galerii slider 3
  • o galerii slider 4

 

Vážení přátelé a milovníci umění,

dovolte, abychom Vám s radostí představili výstavní a prodejní galerii sídlící v centru Prahy.
Galerie 22 nabízí zejména, i když nejen, originální Art Deco design nábytek, ale také dobové interiérové doplňky. Během své 15-ti leté existence se Galerie 22 vyprofilovala v unikátní projekt, který se originalitou a stabilně vysokou úrovní řadí mezi nejprestižnější galerie v České republice.
Množství nabízeného starožitného nábytku v prvotřídním stavu, rozsah a bezkonkurenční kvalita služeb, včetně vysoce ceněné restaurátorské a čalounické dílny, činí galerii vskutku výjimečnou.

Umění a Starožitnosti
prodej zrestaurovaného kvalitního starožitného nábytku, lustrů, lamp, hodin a ostatních doplňků především z žádaných historických slohů Artdeco, Funkcionalismus, Empír a Biedermeier.

Restaurátorská dílna
zaměřena především na restaurování nábytku, a to jak tradiční metodou povrchové úpravy, šelaková politury a vosky, tak i stříkanými a leštěnými moderními laky, dosahujících až 100% lesku při maximální možné kvalitě.

Čalounická dílna
renovace původního čalounění i výroba nového polstrování a prodej tematických potahových látek a tkanin zaručené kvality až po luxusní provedení.

Zakázková výroba
především slohového nábytku, a to od věrohodných replik, až po individuálně řešené kopie. Stejně tak dveří, obkladů a dalších atypických prvků interiérů.

O nás
možnost zapůjčení nábytků nejen pro potřeby filmu, briefingů apod., ale i před samotným nákupem do Vašeho interiéru.

Export a dodání kamkoliv do běžně dostupných destinací včetně letecké a námořní přepravy.

Výstavy
Pořádání tematických výstav výtvarného a užitého umění.

 

hr line

 

Starožitný nábytek, Antik, Starožitnosti, Antiques, Art deco, Artdeco furniture, Biedermeier, Restaurování nábytku, Retro nábytek, Funkcionalismus, Halabala, Čalounická dílna, Potahové látky, Čalounění auto veteránů, 20. léta, 30. léta, 40. léta, 50.léta, 60. léta